• Prisijungti

  Priminti slaptažodį?


  Registruotis
 • Neturite pridėtų mėgstamų produktų

  Siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, este.lt svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su este.lt slapukų naudojimo politika.
  x

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS  LIETUVOJE

  Avalynės pristatymas NEMOKAMAS, nepriklausomai nuo to, kiek kainuoja Jūsų užsakymas. Netikusias prekes galite grąžinti per 30 dienų nuo prekių įsigijimo dienos ir atgauti sumokėtus pinigus. Pristatyti galime:

  1)      Į namus ar darbovietę:

  Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas bet kur Lietuvoje (išskyrus Neringą). Galite sumokėti tiesiai kurjeriui, atsiimdami siuntą. DPD kurjeris priima mokėjimus tiek grynaisiais, tiek ir banko kortelėmis. 

  2)      Į DPD PickUP tašką:

  Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas į Jūsų pasirinktą DPD pick-up tašką arba terminalą.

   

  Pristatymo kainos:

   

  Lietuvos teritorijoje avalynės pristatymas Jums yra nemokamas! Jeigu užsakymo suma mažesnė nei 10 EUR, siuntos pristatymo kaina –5 EUR. Neringos gyventojams su DPD pristatymas vykdomas tik iki sandėlio Klaipėdoje.

   

  Iškilus klausimams galite kreiptis: 

  Jeigu kyla klausimų dėl siuntos vežimo laiko ir kitų su siuntimu susijusių klausimų - skambinkite DPD klientų aptarnavimo linija 8 5 210 67 77 arba rašykite el. paštu kas@dpd.lt.

  Visais kitais klausimais, susijusiais su preke, jos pristatymu, grąžinimu ir panašiai, kreipkitės tiesiogiai į mus telefonu +3706 472 0911 arba el. paštu info@este.lt

   

  Grįžti į pradinį puslapį